Śmiali się, gdy zaczynałam pisać, ale gdy pokazałam im moje wyniki…!

Tytuł tego tekstu to oczywista parafraza nagłówka stworzonego przez Johna Caplesa 95 lat temu! Między innymi dzięki niemu stał się on jednym z najlepszych copywriterów wszech czasów. Teraz Ty też możesz stworzyć na tyle przyczepną historię, że zapewni Ci ona SUKCES. Jak to zrobić?

Słowo „SUKCES” zawiera w sobie całą tajemnicę i sekretny przepis. Możesz je poznać podczas lektury książki pod tytułem „Przyczepne historie”, której autorzy to Chip Heath i Dan Heath. Książka ukazała się nakładem Wydawnictwa MTbiznes.

Autorzy analizują i omawiają sześć elementów tekstu, które sprawiają, że staje się on „przyczepny”. Nie tylko przykuwa uwagę, ale zostaje w pamięci i… zachęca do działania. A czy nie to wspomniane działanie jest celem wszystkich marketerów i wielu blogerów?

Przedstawione w książce składniki przyczepnych historii poparte są przykładami i uzasadnieniami. Co jakiś czas pojawia się też materiał, nad którym można popracować i samodzielnie sprawdzić, czy dobrze rozumie się sens danego składnika. Komentarz autorów precyzuje i wyjaśnia jego zastosowanie i sposób działania.

Chcesz, by od Twoich tekstów nie można się było oderwać? By poruszały głowy i serca i zachęcały do działania? Chcesz, by Twój blog nie generował już 500 użytkowników na miesiąc, ale by liczba odwiedzających przekroczyła dziesiątki tysięcy? Musisz więc wykorzystać formułę SUKCES i zacząć tworzyć swoje teksty zgodnie z jej schematem.

Sedno
Umyślne zaskoczenie
Konkret
Cenione źródło
Emocje
Storytelling

To właśnie te tajemnicze składniki, które powodują, że Twoja opowieść to SUKCES!

Tyle że Ty go nie odniesiesz!


W roku 2012 na polskich platformach zarejestrowanych było 3 504 629 blogów! Do tego jeszcze takie platformy, jak WordPress czy Blogspot, które nie były brane pod uwagę w zestawieniu. Każdy blog to teksty, cała masa tekstów. Chcesz się przez ten gąszcz przebić? To przeczytaj tę książkę i ćwicz!

Wyobraź sobie moment, w którym statystyki Twojego tekstu szybują w górę, a Ty otwierasz oczy ze zdumienia. Ludzie go czytają! Podają go sobie dalej! Z dnia na dzień trafiasz na pierwsze miejsca rankingów najbardziej poczytnych blogów!

Twój sklep z zabawkami sprzedaje 50 artykułów dziennie. A nagle, pewnego dnia ta liczba się zmienia. Otwierasz raport, a tam sprzedaż na poziomie 5000! To wszystko jest możliwe (tak, wiem, że wcześniej napisałam, że to nie dla Ciebie! Że Ty tego sukcesu nie osiągniesz. Co wtedy poczułeś?).

Słowa mają moc, zmieniają rzeczywistość. Kocham Cię! Przypomnij sobie, gdy ktoś ostatnio powiedział Ci te słowa. Robi się cieplej na sercu? A może gorzko, bo dawno tego nie słyszałeś?

Mają moc! A dobrze zaprojektowane zmienią Twoją rzeczywistość, tak jak Ty będziesz tego chciał.

Absolutny Must Have. Dlatego właśnie ją mam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *