Fabryka Atrakcji.com. Czy to dobre miejsce na organizację Wigilii firmowej?

Czas przed świętami Bożego Narodzenia to nie tylko okres gorączkowego poszukiwania prezentów, ale również firmowych spotkań. Od lat w dużych korporacjach i mniejszych firmach praktykuje się zwyczaj spotkań przy jednym stole współpracowników, kadry zarządzającej, a czasem również klientów. To okazja do tego, aby swobodnie porozmawiać, podsumować osiągnięcia w minionym roku i przede wszystkim podziękować całemu zespołowi za zaangażowanie. Podczas świątecznych imprez integracyjnych jest zarówno czas na to, aby biesiadować przy stole, jak i skorzystać z różnego typu atrakcji. 

Tradycyjne, czy kreatywne imprezy firmowe? 

Udane imprezy firmowe zawsze wiążą się z niezapominanymi wydarzeniami, które integrują zespół oraz budują pozycję firmy, jako pracodawcy dbającego o swój zespół. Fabryka Atrakcji zapewnia kreowanie wyjątkowych wspomnień klientów, którzy decydują się na to, aby skorzystać z ich oferty. Atrakcje dla uczestników są uzupełnieniem spotkania przy stole i wspólnych rozmów.

Zwolennicy tradycyjnych imprez świątecznych nie są czasami przekonaniu do takich pomysłów i wzbogacania ich o dodatkowe elementy. Jednak trzeba mieć świadomość, że świąteczna wigilia w towarzystwie osób z pracy zawsze będzie miała innych charakter, niż ta spędzana w rodzinnym gronie. Dlatego oferta, jaką ma w swoim portfolio Fabryka Atrakcji będzie dobrze pasować to tych specyficznych okoliczności. 

Jakie atrakcje mogą towarzyszyć firmowej Wigilii? 

Imprezy firmowe mogą być połączone ze wspólną aktywnością sportową, programem artystycznym lub szeregiem innych atrakcji. To idealne rozwiązanie dla tych którzy chcą, aby Wigilia firmowa była dynamiczna. Fabryka Atrakcji proponuje swoim klientom wiele różnego typu świątecznych imprez integracyjnych. Które z nich będą odpowiednie na okołoświąteczne spotkanie? 

Christmas Challange 

To integracja uczestników polegająca na grze poprowadzona w świątecznym klimacie. Dwie drużyny rywalizują ze sobą podejmując się różnych zadań. Nagrodami mogą być różne wyprane przez organizatorów tematyczne gadżety. Wydarzenie jest poprowadzone z ten sposób, że nie ma konieczności wychodzenia na zewnątrz. 

Ekspedycja Express

W tej formule Fabryka Atrakcji nawiązuje do popularnego telewizyjnego show. Jest to przygodowa gra terenowa wzbogacona o elementy kojarzące się ze świętami Bożego Narodzenia. Przed uczestnikami stoją różnego typu zadania, za których rozwiązanie otrzymują one określoną ilość „gotówki”. Drużyna zostaje wyposażona w niezbędny do ekspedycji ekwipunek: plecaki, latarki, latarki UV, apteczki, liny, markery, specjalne przedmioty i inne elementy niezbędne do uczestnictwa w grze. Mimo że tego typu zajęcia wybierane są najczęściej latem, to istnieje możliwość zorganizowania również zimowej wersji.

Świąteczne warsztaty DIY

To bardzo uniwersalna propozycja wzbogacenia świątecznego firmowego spotkania. Idealnie nadaje się dla pracowników zatrudnionych na różnych stanowiskach. Istotą tej aktywności jest uruchomienie swojej kreatywności oraz integracja. Uczestnicy mogą wykonywać wspólnie ozdoby świąteczne, dekoracyjne kompozycje lub własnoręcznie wykonane prezenty. 

Świąteczne warsztaty barmańskie

Bożonarodzeniowym spotkaniom często towarzyszy alkohol. Impreza firmowa może zatem zostać wzbogacona o naukę tworzenia pysznych koktajli. To doskonała okazja, aby dowiedzieć się czegoś więcej o popularnych alkoholach oraz zrobić takie klasyki jak Sex on the beach, Mojito, Pina Colada, Tequila Sunrise, Blue Lagoon, Long Island.

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *