Wyjątkowe prezenty dla bliskich i pracowników

Znalezienie odpowiedniego prezentu dla bliskich często stanowi ogromny problem. Podobnie jest z pracownikami, którym firma chciałaby w jakiś sposób podziękować za ciężką pracę. W końcu każdy ma inny gust i potrzebuje innych rzeczy. Nie da się więc znaleźć jednego uniwersalnego prezentu, który spodobałby się każdemu. W przypadku kilku osób można oczywiście poświęcić dużo czasu na poszukiwania unikalnych prezentów. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy trzeba obdarować kilkanaście, kilkadziesiąt lub nawet kilkaset osób?

  1. Z czego wynika popularność kart Sodexo?
  2. Atrakcyjne promocje dla użytkowników kart podarunkowych
  3. Motywacja dla pracowników i optymalizacja kosztów dla firmy
  4. Jak zamówić karty Sodexo?

W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem są karty podarunkowe. Zanim jednak zamówisz takie prezenty, upewnij się, że wybrana oferta rzeczywiście jest atrakcyjna. W przeciwnym razie obdarowane osoby mogą mieć trudności ze znalezieniem miejsca, w którym będą mogły wykorzystać swoją kartę. Z tego powodu wiele firm i osób prywatnych od lat sprawia na sprawdzone karty podarunkowe Sodexo. Świetnie nadają się na prezent dla rodziny, przyjaciół, pracowników, a nawet partnerów biznesowych.

Z czego wynika popularność kart Sodexo?

W porównaniu z innymi kartami podarunkowymi Sodexo wyróżniają się kilkoma istotnymi zaletami. Najważniejszą z nich jest to, że można je wykorzystać w dowolnym miejscu. Niezależnie od tego, czy chodzi o sklep tradycyjny, czy internetowy. Nic też nie stoi na przeszkodzie, aby zapłacić kartą podarunkową Sodexo za granicą.

To sprawia, że w zależności od swoich aktualnych potrzeb i preferencji, osoba obdarowana kartą Sodexo może między innymi kupić nową grę, telefon komórkowy, zapłacić za karmę dla kota lub zatankować auto. Nie ma więc ryzyka, że ktoś nie znajdzie zastosowania dla otrzymanej karty. To niestety często się zdarza w przypadku konkurencyjnych kar podarunkowych, które potrafią w krótkim czasie stracić ważność. Jeżeli ktoś obawia się, że zapomni o swoich środkach dostępnych na wspomnianej karcie, zawsze może je wypłacić w bankomacie. Nie trzeba natomiast obawiać się o ich bezpieczeństwo, ponieważ są objęte ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Atrakcyjne promocje dla użytkowników kart podarunkowych

Oprócz tego, że Sodexo jest bardzo uniwersalnym prezentem, karty pozwalają również oszczędzać na zakupach. Jest to możliwe dzięki licznym akcjom promocyjnym. Pozwalają one skorzystać nawet z kilkudziesięcioprocentowych rabatów, o ile tylko zapłaci się za zakupy kartą Sodexo. 

Motywacja dla pracowników i optymalizacja kosztów dla firmy

W firmach, które otwarcie informują swoich pracowników o tym, że za dobre wyniki mogą liczyć na dodatkowe bonusy w postaci kart Sodexo, często odnotowuje się większą wydajność. Motywacja pracowników może przynieść firmie dużo większe korzyści, niż wynoszą koszty związane z zakupem kart podarunkowych Sodexo, szczególnie że ich zakup może zostać sfinansowany ze środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Jak zamówić karty Sodexo?

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub złożenia zamówienia na karty podarunkowe Sodexo wystarczy zajrzeć na sklep.sodexo.pl/katalog/karta-podarunkowa. Na etapie składania zamówienia można wskazać zarówno ilość kart, jak i wartość środków, jakimi zostaną zasilone. Można je spersonalizować (na przykład poprzez zamówienie etui ozdobnego z imieniem osoby, do której trafi karta), dzięki czemu będą stanowiły doskonały prezent niezależnie od okazji.

Słowa kluczowe: karta podarunkowa sfera, jak płacić kartą podarunkową sodexo, karta podarunkowa, sfera lista sklepów, karta podarunkowa, karta podarunkowa sodexo, wirtualną kartę sodexo, wirtualnej karty sodexo, każdą inną kartą płatniczą, zasilenie karty sodexo, wirtualne karty, karty płatnicze, karta sodexo, karcie podarunkowej, sklepach stacjonarnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *