28 marca 2017

Tłumaczenia

Tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski są w dzisiejszych czasach bardzo popularne i bardzo łatwo znaleźć w sieci samozwańczych tłumaczy, którym orientacja w języku lub “osłuchanie” wystarcza, by świadczyć tego rodzaju usługi odpłatnie.

Tymczasem kierunkowe wykształcenie, szczegółowa i bardzo precyzyjna wiedza oraz ponad 20-letnie doświadczenie powoduje, że oddawane po tłumaczeniu teksty, nie są zwykłym przekładem poprawnym pod względem gramatycznym i leksykalnym, ale są równie bogate treściowo, emocjonalnie i niosą ze sobą ten sam przekaz. Nie są spłaszczone, wszystkie warstwy znaczeniowe tekstu zostają zachowane.

W ramach oferowanych w Sferze tłumaczeń otrzymujesz:

  • szybką, darmową i adekwatną wycenę. Każde zlecenie wyceniane jest w sposób indywidualny, a na jego ostateczną wartość wpływa zakres prac, poziom ich skomplikowania, zakres tematyczny oraz termin jego wykonania. Przyjmujemy zlecenia “na wczoraj”, ale za rozsądną cenę. Chcesz negocjować? Super! Chętnie omówimy Twoją propozycję. Stosowaną w tłumaczeniach jednostką rozliczeniową jest znormalizowana strona A4 (składa się na nią ok. 1800 znaków ze spacjami).
  • tłumaczenia zwykłe, które nie wymagają fachowej wiedzy ani konsultacji ze specjalistą
  • tłumaczenia specjalistyczne, wymagające specyficznego, branżowego języka lub konsultacji z ekspertem w danym zawodzie.
  • tłumaczenia techniczne, planów, instrukcji, dokumentów, wykresów, prezentacji i wiele innych rodzajów. Nie wiesz, czy Twoim zleceniem możemy się zająć? Napisz! Konsultacja i wycena nic Cię nie kosztują, a uzyskasz wyczerpującą odpowiedź.

To czym się w zasadzie wyróżniamy? Twój tekst sprawdzany jest nie tylko pod kątem języka angielskiego, ale również pod kątem jego poprawności po polsku. Każdy przekład wykonany na język polski, jest sprawdzany przez doświadczonego copywritera, co pozytywnie wpływa na jego jakość. Oczywiście jest to oferowane w standardzie, za tego rodzaju korektę nie musisz dopłacać.

Działamy szybko, dokładnie i terminowo. Po prostu dobrze 🙂

Masz wątpliwości? Nie jesteś pewien? Zapytaj.

%d bloggers like this: