Colltra – profesjonalne biuro tłumaczeń

Rozwój gospodarczy, naukowy, ekonomiczny i polityczny, ale też międzynarodowe relacje międzyludzkie, wymagają od nas znajomości języków obcych, których opanowanie często sprawia nam wiele trudności. Zdarza się również, że pomimo dobrej znajomości danego języka nie jesteśmy w stanie poradzić sobie z zaawansowanym tłumaczeniem treści mówionej, czy też pisemnej. Tej drugiej często wymagają od nas zorganizowane instytucje – sądy, banki, kancelarie notarialne czy konsulaty. Z pomocą przychodzi wtedy profesjonalny tłumacz, który nie tylko posiada nieoceniony warsztat lingwistyczny, ale też wykazuje szereg umiejętności, dzięki którym tłumaczony tekst zyskuje poprawność językową, przejrzystość i czytelność.

  • Biuro tłumaczeń Colltra – multijęzykowi specjaliści w jednym miejscu 
  • Indywidualne podejście do klienta – klucz do sukcesu naszej firmy 
  • Colltra – oferta biznesowa dla firm

 

Biuro tłumaczeń Colltra – multijęzykowi specjaliści w jednym miejscu


Nasze biuro tłumaczeń Colltra w obecnej formie działa na rynku od 2010 r. i specjalizuje się w językach europejskich, wywodzących się z różnych rodzin językowych, takich jak między innymi angielski, niemiecki, szwedzki, francuski, hiszpański, włoski, grecki, ukraiński, rosyjski, chorwacki, czeski, węgierski i wiele innych. Dzięki tak szerokiej ofercie językowej oferujemy naszym klientom tłumaczenia pisemne, ustane, poświadczone, tłumaczenia dokumentów, stron www, skład tekstu DTP czy tłumaczenia specjalistyczne. Nasi wykwalifikowani tłumacze zajmują się nie tylko przełożeniem danej treści z jednego języka na drugi, ale też czuwają nad poprawnością merytoryczną i językową tłumaczeń, aby przetłumaczony tekst nie zawierał błędów, kalek językowych, był przejrzysty i przedstawiał taki sens i taką intencję, jaką autor chce wyrazić. 


Indywidualne podejście do klienta – klucz do sukcesu naszej firmy

Do każdego klienta i każdej tłumaczonej treści podchodzimy indywidualnie. Mamy świadomość, że aby w pełni oddać sens tłumaczonego tekstu, trzeba nie tylko zagłębić się w tekście źródłowym, ale też dostosować przekład do okoliczności jego wykorzystania i wymagań klienta. 


Colltra – oferta biznesowa dla firm

Dzięki współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin, między innymi medycyny, farmakologii, prawa czy ekonomii posiadamy duży warsztat nie tylko językowy, ale też merytoryczny, a co za tym idzie, naszą ofertę kierujemy nie tylko do klientów prywatnych, ale też do firm z różnych sektorów gospodarczych. Zaufaj naszym specjalistom, którzy zagwarantują jakość tłumaczenia, która będzie rezonować z biznesowym wizerunkiem Twojej firmy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *