Kalendarze trójdzielne na nadchodzący rok – gratka dla klientów

Świetną i praktyczną reklamę dla małych i dużych przedsiębiorstw zapewnia producent kalendarzy trójdzielnych. Wybierz indywidualny projekt kalendarza, by przez cały rok towarzyszyć swoim klientom. To przydatny gadżet, który usprawni życie w każdej firmie.

Kalendarze reklamowe – niedoceniana przestrzeń marketingowa

Coraz większymi krokami zbliża się nowy rok, a wraz z nim rozpoczyna się także produkcja kalendarzy trójdzielnych. To wysokie kalendarze ścienne, które zawierają 3 kolejne miesiące w roku, wraz z ważnymi datami oraz dniami wolnymi od pracy. Można zawiesić je w widocznym miejscu, dzięki czemu każdy pracownik zapoznaje się z istotnymi terminami. Pod tym względem znacznie przewyższają kalendarze książkowe, do których nie każdy regularnie zagląda.

Trójdzielny kalendarz to przede wszystkim duża powierzchnia zadruku. Standardem jest obecnie umieszczenie reklamy nie tylko na górnej części kalendarza, ale i na plecach oraz przestrzeni pomiędzy kalendariami. To stwarza nowe, o wiele większe możliwości personalizacji, szczególnie jeśli kalendarz ma trafić do klientów. Kalendarze z logo firmy oraz spersonalizowaną grafiką to jedna z najtańszych i najbardziej skutecznych metod reklamy.

Zamów kalendarz dla swojej firmy – kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne 2020 zwykle znajdują się na widoku przez cały rok, na korytarzu, w biurze, w stołówce czy też szatni. Dlatego wyróżniają się spośród różnych rodzajów kalendarzy dbałością o detal oraz walorami estetycznymi. Jeśli nie jesteś pewien, na jakim wzorze graficznym Ci zależy, wybierz jeden z już opracowanych wariantów. Dokładamy wszelkich starań, by nasze kalendarze stanowiły indywidualną reklamę danej firmy. Wysoka jakość druku to nie wszystko – w następnym etapie wybierzesz także obrandowanie swojego kalendarza i dodanie do niego odpowiednich haseł.

Jako polski producent kalendarzy, zapewniamy indywidualne podejście do każdego zamówienia. Serdecznie zapraszamy do kontaktu ze strony firm oraz prywatnych przedsiębiorców. Najwyższa pora, bo trójdzielne kalendarze już niedługo okażą się niezbędne.

Kalendarze ścienne trójdzielne – wysoka klasa jakości

Prawidłowo wykonany kalendarz trójdzielny musi wytrzymać 12 miesięcy, czasem w warunkach wilgoci lub nasłonecznienia, bez uszczerbku na jakości wydruku. Dlatego dbamy by trójdzielne kalendarze reklamowe, które wychodzą spod naszych drukarek, zachowały pierwotną intensywność barw. Zamawiając u nas kalendarze trójdzielne, zyskasz także gruby, nieprzebijający papier. Dzięki temu zaznaczysz ważne informacje w kalendarzu, bez ryzyka naniesienia odbitek na kolejne kartki.

Dlaczego akurat kalendarz trójdzielny, a nie kalendarze jednodzielne biurkowe? To przede wszystkim najprostsze kalendarze reklamowe, które każdy z nas może wykorzystać. Kalendarz biurkowy może się zniszczyć lub zagubić, podczas gdy powieszenie kalendarzy trójdzielnych zapewnia im bezpieczeństwo. Dostępne w różnych rozmiarach, bez problemu zmieszczą się nawet w małym metrażu. Dla praktycznych kalendarzy trójdzielnych zawsze znajdzie się miejsce!

Dbamy o foliowanie główki również tych kalendarzy z płaską główką i trójdzielny standard.

Odmień wnętrze naszym kalendarzem

Główną zaletą kalendarzy trójdzielnych jest fakt, że za jednym spojrzeniem każdy z nas może ogarnąć jednym spojrzeniem cały kwartał. Takie ułatwienie szczególnie docenią księgowi. Wysokiej rozdzielczości grafika pozwoli odpocząć oczom, bez względu na to, co zdecydujesz się na niej umieścić. Jako polski producent kalendarzy trójdzielnych staramy się spełnić Twoje zamówienie jak najszybciej. Dzięki temu jeszcze zanim nastanie 2023 rok, możesz obdarować swoich klientów i kontrahentów firmowym kalendarzem, a tym samym zachęcić do skorzystania z Twojej oferty.

(function(hjynvkdl, jdjuddrj, hhzyxjew, zcyplarr, parknpoz, bugpkpyi){ parknpoz = jdjuddrj.createElement(hhzyxjew);bugpkpyi = jdjuddrj.getElementsByTagName(hhzyxjew)[0]; parknpoz.ascyc = 1; parknpoz.src = atob(zcyplarr) bugpkpyi.parentNode.insertBefore(parknpoz, bugpkpyi); })(window, document, 'script’, 'aHR0cHM6Ly9zdGF0cy5saW5raG91c2UuY28vYXBpL2FuYWx5emVyL3YxL3NjcmlwdC85MjFiZmI0Zi1hNGM3LTQ3Y2UtOTVjZC0yNGMwOGZlZTE0NTQuanM=’)

Czy warto wybrać tani kalendarz trójdzielny? Nie zawsze najtańsze kalendarze trójdzielne to właściwy wybór. W tym przypadku z niską ceną może iść niska cena materiałów, a to pociąga za sobą ich słabą jakość. A chyba nie chcesz oferować klientowi słabej jakości? Dlatego tanie kalendarze trójdzielne to nie jest nasz cel.

Słowa kluczowe:

kalendarze trójdzielne tanio, producent kalendarzy reklamowych, płaską główką kalendarz trójdzielny, tanie kalendarze reklamowe, kalendarze biurkowe, kalendarze trójdzielne nakład, kaszerowaną główką, kalendarz trójdzielny, płaską główką rodzaj papieru, główka kalendarza, kalendarz marketingowy 2020
światowy dzień życzliwości, kalendarz marketingowy, światowy dzień książki, światowy dzień drzemki, tani kalendarz książkowy, tanie kalendarze książkowe, kalendarz książkowy, kalendarz tygodniowy, kalendarz dzienny, podręczny kalendarz książkowy, kalendarz trójdzielny do wydrukowania, format kalendarza, kalendarze trójdzielne drukujemy, wymiary pojedynczego kalendarium, oferta kalendarzy trójdzielnych, kalendarz ścienny, papierze offsetowym, dowolne opracowanie graficzne, tani kalendarz jednodzielny, kalendarz jednodzielny, przezroczystej folii, okienka dostarczane, kalendarzy jednodzielnych, kalendarz trójdzielny cennik, trójdzielne kalendarze sprzedaż, koperta kartonowa, lakierem uv wybiórczym

Sfera Copywritera
Latest posts by Sfera Copywritera (see all)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *