10 kwietnia 2017

Szkolenia online

Z wielką przyjemnością, radością i odrobinką niepokoju informuję, że narodziło się moje autorskie szkolenie pt. Jak zostać copywriterem. Kurs online na temat copywritingu jest dostępny za pośrednictwem platformy Udemy, dlatego nie bój się, gdy po kliknięciu linku zostaniesz do niej przekierowany. Jest to kurs copywritingu z certyfikatem online.

Kilka słów o kursie:

Rok pracy! Tak, tak. Tyle zajęło mi zebranie, uporządkowanie i opracowanie materiałów, które są w nim dostępne. Dzięki temu zyskujesz merytoryczną wiedzę posegregowaną w konkretne bloki tematyczne.

51 lekcji, a każda składa się z wykładu, który możesz sobie przeczytać w dowolnym momencie, zrobić notatki lub przeanalizować zawarte treści.

Dostępne są trzy nagrania – w tym temacie jest to mój debiut, więc się mocno stresuję, ale… mam nadzieję, że do usłyszenia!

Jako uzupełnienie przygotowałam materiały do pobrania, quizy, testy i prace domowe, które sprawią, że po zakończeniu kursu możesz od razu zacząć pracę!

Jeżeli wszystkie zadania będziesz realizować systematycznie, wraz z ostatnią lekcją będziesz mieć nazwę dla swojej działalności, jej slogan i gotowe portfolio (!).

Dodatkowo:

 • poznasz dostępne sposoby rozliczeń;
 • copywriterskie lifehacki;
 • dowiesz się, jak aktywnie szukać klientów;
 • co zrobić, by to oni szukali Ciebie;
 • podpowiem skąd czerpać dodatkową wiedzę.

Gwarantuję Ci, że po zakończeniu szkolenia możesz ruszyć na podbój copywriterskiego świata. Masz wszystkie narzędzia, które są Ci do tego potrzebne. Opanujesz pisanie tekstów

To jak? Ruszamy? Zapraszam serdecznie! Rozpocznij swój kurs copywritingu i spełnij marzenia. A jeżeli chcesz otrzymać certyfikat ukończenia kursu – napisz do mnie!


Moi Drodzy!

W związku z dużą liczbą zapytań dotyczących szkolenia pt. Napisz swoje opowiadanie w 8 dni! informuję, że wzbogacona, rozbudowana i znacznie bardziej obszerna jego wersja jest już dostępna w postaci książki. Jest to wersja płatna, ale mam nadzieję, że ten drobiazg Was nie zniechęci 🙂

Każda lekcja składa się z czterech części. Trzy z nich to teoria, przykłady i ćwiczenia, jak poprzednio. Część czwarta to najczęściej popełniane błędy.

Zapraszam i zachęcam 🙂

Książka dostępna jest tutaj: Opowiadanie w 8 dni


Szkolenie już jest nieaktywne

„Napisz swoje opowiadanie w 8 dni!” to bezpłatne szkolenie skierowane do osób, które chcą pracować nad swoim warsztatem pisarskim. Każdego dnia przesłane zostaną materiały edukacyjne plus ćwiczenia, które należy wykonać, żeby przejść dalej. Po zakończeniu wszystkich lekcji powstanie osnowa Twojego opowiadania. Wystarczy ją wypełnić szczegółami, by powstało kompletne opowiadanie.

Każda lekcja składa się z trzech elementów:

 1. Wprowadzenie teoretyczne
 2. Przykłady
 3. Ćwiczenia

Każdy kursant przez czas trwania szkolenia może się ze mną kontaktować i konsultować. Taka forma pozwoli dostrzec ewentualne błędy. Konsultacje są WYŁĄCZNIE indywidualne – nie musisz się obawiać, że Twoje teksty przeczyta ktoś niepowołany.

Terminy:

Zapisy na szkolenie rozpoczynają się 10.04.2017 roku i trwają do 21.04. 2017 roku.

Wysyłka szkolenia rozpoczyna się 24.04.2017 i trwa do 4.05.2017 roku.

Konsultacje dostępne są do 7.05 .2017 roku.

Dla kogo kurs został przygotowany?

 • dla miłośników pisania, którzy chcą rozwinąć swój warsztat;
 • dla copywriterów, którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności (w tym opowiadania historii);
 • dla blogerów, którzy chcę rozszerzyć swoje umiejętności;
 • dla wszystkich, którzy piszą dla siebie, do szuflady lub dla znajomych, by mogli zyskać konkretne kompetencje i nie bali się zaprezentowania swoich tekstów szerszej publiczności.

Zapisz się na szkolenie i „Napisz swoje opowiadanie w 8 dni!” Zapraszam!

Będzie mi bardzo miło, jeżeli podzielisz się w komentarzu wrażeniami ze szkolenia. Pomoże mi to w przyszłości przygotowywać dla Was coraz lepsze materiały 🙂

Na każdym etapie szkolenia możesz się do mnie zgłosić za pośrednictwem fanpage Sfera Copywritera.

Możesz też pisać do mnie z wątpliwościami na kontakt@www.sferacopywritera.pl – na wszystkie maile odpowiadam.

Strona została zaprojektowana z myślą o Tobie. Chcę wprowadzić Cię w świat przygotowanych przeze mnie kursów i opowiedzieć Ci, który z nich będzie właściwy dla Ciebie w odniesieniu do etapu, na którym się właśnie znajdujesz.

Początkujący copywriter szkolenie powinien zacząć od kursu „Jak zostać copywriterem”. Zawiera bardzo podstawowe informacje na temat rozpoczęcia pracy copywritera. Wskazuję w nim rodzaje zleceń (oraz jak je wykonać), sposoby rozliczeń (oraz zawierania umów) i podpowiadam podstawowe kwestie związane z promowaniem i rozwijaniem Twojej działalności copywriterskiej. Moim celem jest doprowadzenie Cię do takiego punktu, w którym to klienci szukają Ciebie, a nie Ty ich. Dla osób początkujących to dobry sposób na wystartowanie z kopyta.

Jedną ze specjalizacji w branży jest seo copywriting (teksty służą głównie do pozycjonowania stron internetowych). Dlatego w przygotowaniu jest „seo copywriter kurs”. To na razie jego robocza nazwa. Jak już powstanie całość, tu znajdziesz na ten temat informacje, a i nazwa będzie bardziej zachęcająca 🙂

W przygotowaniu jest też kurs copywritingu dla średniozaawansowanych. To kurs o tworzeniu skutecznych tekstów sprzedażowych, które generują wysokie konwersje. Nauczysz się w nim pisania tekstów marketingowych i ogólnie content marketingu.

A może uważasz, że jakiegoś szkolenia brakuje na rynku? Daj mi znać. Chętnie przygotuję takie dla Ciebie. Wyślij mi maila na adres kontakt@sferacopywritera.pl, a w temacie wpisz „szkolenie copywriting”, to od razu będzie dla mnie sugestią, w jakiej sprawie do mnie piszesz 🙂

Słowa kluczowe: kurs copywriterski, kurs copywriting, kursie copywritingu, pisaniu tekstów, copywriter kurs online, warsztat copywritera, polecam kurs copywritingu, pisać skuteczne teksty